Na hudební festival ve Chlenech zamíří kapela Wohnout

Ač jsou velké hudební akce pro letošní léto zrušené, stále můžete navštívit některý z menších festivalů či koncertů. Chleny u Rychnova nad Kněžnou lákají již tento pátek na bohatý program plný kvalitní rockové muziky.

Ve Chlenech na Podorlicku se v pátek 31.7. od 19 hodin koná již 23. ročník rockového open air festivalu Chlenfest. I letos organizátoři připravili zajímavý program, jehož vrcholem bude vystoupení známé rockové formace Wohnout.

Na koho se můžete těšit?

Na jevišti se postupně vystřídají čtyři kapely. Festival odstartuje skupina Bez Smokingu z nedalekého Vysokého Mýta. Dále zahraje revival slavných amerických Green Day, kteří přijedou ze Dvora Králové. Poté se nám už představí zmiňování Wohnouti a celý hudební večer zakončí seskupení Metaxa z Bystřice nad Pernštejnem.

Pražská kapela Wohnout založena bratry Homolovými vznikla v roce 1996. Do povědomí se dostávala už na přelomu století po dělání předkapel skupinám Lucie, Žlutý pes nebo americkým The Offspring. V minulosti Wohnout již dvakrát vystoupili například na rumunském festivalu Banát. Úspěšná skladba Svaz českých bohémů má na YouTube přes 50 milionů zhlédnutí, což z ní činí nejsledovanější český videoklip.

Kde koupíte vstupenky?

Vstupenky lze kupovat jak v předprodeji v nedalekém Kostelci nad Orlicí či Chocni, tak na místě. Celý festival bude probíhat v souladu s aktuálními vládními nařízeními a hygienickými opatřeními. Akce se koná ve sportovním areálu místního Sokola, který hudební večer pořádá.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.