Béčku proti Skautům uteklo vítězství

Chlenský „B“ tým v pátek 24.5. vycestoval do Rychnova k zápasu proti místním Skautům. Domácí byli pouze v pěti, takže si náš tým dělal naděje na všechny body. V první sadě si naši nechali soupeře utéct, skončila 25:15 ve prospěch domácích. I druhý set se vyvíjel ve prospěch domácích, avšak v důležité koncovce Béčko otočilo stav, získalo set a nadechovalo se k obratu.

K tomu skutečně došlo, chlenský tým získal třetí set skórem 25:19 ve svůj prospěch a chyběla už jen jedna sada k vytouženému vítězství. Dlouhý čtvrtý set však v koncovce zvládl lépe domácí tým 25:22. Ve zkráceném, rozhodujícím pátém setu náš tým tahal za kratší konec a z Rychnova si tak odváží pouze bod.

Dočkáme se výhry za týden proti rychnovskému VK Sport „B“?

vs

Výsledky

Tým12345T
SKAUTI Rychnov nad Kněžnou25241925153
TJ Sokol Chleny „B“1526252272

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.